Atrakcie pre deti v okolí Vysokých Tatier Wellness hotel Borovica****

Vyberte si z rôznych detských atrakcií v okolí Vysokých Tatier a Štrbského Plesa a doprajte vašim detičkám veľa zážitkov a zábavy.

Orlíkovo - Štrbské Pleso

Atrakcie, ktorým neodolá žiadne dieťa. Čo tak zajazdiť si na autíčkach alebo pretekárskej formule? Pre tých, ktorí sa chcú cítiť ako na jazere Štrbské pleso, sú pripravené mini lodičky. Detský zábavný Park Orlíkovo sa nachádza na Štrbskom Plese pod skokanskými mostíkmi.

Veveričí park / Lanový park - Štrbské Pleso

Lanový park pozostáva z dvoch druhov tratí:

  • Veľká trať pozostáva z 22 prekážok umiestnených na stromoch vo výške približne 5 m, je dlhá 280 m. Obvykle ju ľudia zdolajú za 45 min.
  • Trať mini je určená pre deti od 3 rokov do 140 cm, pozostáva z desiatich prekážok.

Poliankovo / Digital Gallery - Tatranská Polianka

Digitálna galéria spája umenie s modernými technológiami ako je virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírena realita, hologram, tieňohra a podobne. Inštalácie sa nachádzajú na ploche približne 600 m2 a ponúkajú až 140 m2 projekčných plôch a 120 m2 zrkadiel. Výstava je doplnená aj o rôzne interaktívne prvky. Je tu tiež výstava obrazov, ktoré sme rozpohybovali pomocou rozšírenej reality a pridali rôzne zvuky. Ak hľadáš aj niečo pre deti a aj pre dospelých, atrakciu vo Vysokých Tatrách, si na správnom mieste.

Pedal Planet - Nová Polianka

PEDAL PLANET je jedna z najväčších zbierok šliapacích autíčok na svete. Tento jedinečný, a tak trochu aj bláznivý nápad party nadšencov sa stal skutočnosťou v lete 2019, kedy vznikla prvá galéria týchto nádherných hračiek vo Vysokých Tatrách.

Tricklandia - Starý Smokovec

TrickLandia je miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. V jej priestoroch nájdete námety slovenských ľudových povestí, rozprávok, ako aj reálie obcí a zámkov Slovenska  (napr. Vlkolinec, Dunajec, Bojnický zámok a iné). Je rozložená na ploche 500 m2, na ktorých sa nachádza 24 atrakcií. Obsahujú 15 trick-artových obrazov, rozšírenú (augmented) realitu, antigravitačné miestnosti, najkrajšie zrkadlové bludisko v strednej Európe a iné. 

Dinopark Tatry - Dolný Smokovec

V Dinoparku vás naše Dinosprievodkyne zoznámia s najrýchlejším, najkrvilačnejším, ale aj najstarším a najväčšim dinosaurom, aký kedy na planéte žil. Uvidíte ich zblízka, ako by pred vami stáli živí. Naše dinosary síce žmurkajú, hýbu sa a často si aj schuti zarevú, ale báť sa ich nemusíte.

Galéria Dobrá Hračka - Tatranská Lomnica

Galéria Dobrá Hračka v Tatranskej Lomnici je miesto, kde na ploche 500 m2 nájdeš množstvo hier a atrakcií, naučíš sa dopravné predpisy, vyskúšaš si rôzne hračky.

Tatrabob - Tatranská Lomnica

V Tatranskej Lomnici je Tatrabob od augusta 2004. Prevádzka je počas celého roka. Pri nastupe sa zapnete bezpečnostnými pásmi a vlek vas vyvezie na vrcholovú stanicu. Rýchlosť bobu ovládate brzdami. Jazdiť musite zodpovedne.

Chodník korunami stromov - Bachledová Dolina

Chodník korunami stromov sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Bachledovej doliny. Ukážeme Vám, v čom je príroda Spišskej Magury jedinečná. Spoločne s nami spoznáte tunajšie lesy. Stanete sa súčasťou lesného života a spoznáte mnoho živočíchov a rastlín, ktoré nájdete len málokde.

 

Sledujte nás na Instagrame: @hotelborovica #strbskepleso #wellness

Aktuálne wellness pobyty

Zasielanie noviniek

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím