Procedúry vhodné na leto a novinka Novinky vo Wellness hoteli Borovica****

Na letné obdobie sme si pre vás pripravili novinku vo forme sviežej a energizujúcej arómy ZELENÉHO ČAJU. Olej je plný pokoja a jeho čarovná aróma prináša telu upokojenie, ale aj povzbudenie do ďalších letných dní.

Tento aromatický olej si môžete dopriať pri ktorejkoľvek masáži z našej ponuky, pri ktorej sa používa aromatický olej. Okrem tejto novinky vám na letné obdobie odporúčame:

Zábal celého tela s ALOE VERA (25 min.) – 19€

V lete naša pokožka trpí vysúšaním a popálením od slnka. Doprajte jej ukľudnenie a regeneráciu vďaka zábalu s aloe vera. Ten pôsobí na celú škálu problémov s kožou, od popálenín, cez hojenie jaziev a poranení kože, ochraňuje pokožku vďaka vitamínom a antioxidantom, hydratuje vysušenú pokožku a lieči ekzém. Túto procedúru je možné kombinovať s celotelovým peelingom pre lepšie vstrebávanie aloe vera pokožkou.

Ošetrenie tela GRAPEFRUITOVÝM olejovým peelingom (20 min.) – 19€

Doprajte si letné osvieženie s dokonalou letnou arómou sviežeho grapefruitu, ktorá vás bude sprevádzať ešte dlhý čas po procedúre. Peeling je 100% prírodný produkt, ktorého základ tvorí olej z hroznových jadier, bambucké maslo a jojobový olej. Je určený pre všetky typy pleti. Za pomoci rúk terapeuta sa z vášho tela odstránia suché a odumreté bunky kože, pokožku osvieži a prekrví. Príjemná grapefruitová aróma peelingu uvoľní Vašu myseľ a zregeneruje Váš „ochranný kryt“ tela.

Tešíme sa na Vašu návštevu vo Wellness Hoteli Borovica****!

Váš pobyt si môžete kedykoľvek zarezervovať aj na našom webe. https://www.hotelborovica.sk/booking/today/ 


Kontaktný formulár

Potrebujete poradiť alebo sa o niečom informovať? Neváhajte nás kontaktovať, sme pre vás na recepcii 24 hodín denne.

Odoslať
Sledujte nás na Instagrame: @hotelborovica #strbskepleso #wellness

Aktuálne wellness pobyty

Zasielanie noviniek

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím
x