SLOVENSKÁ kozmetika live+421 v našom hoteli Wellness hotel Borovica****

Kozmetika z čistých receptúr inšpirovaných slovenskou prírodou sa nedávno stala súčasťou aj nášho hotela, práve pre svoj záujem o udržateľný životný štýl, lásku k prírode či vášeň pre hotelierstvo a wellness. 
Udržateľnosť, prémiovosť a slovenská kvalita – to sú 3 slová, ktoré charakterizujú kozmetické produkty & značku live +421


Niečo málo z PRÍBEHU o udržateľnej kozmetike & značke live +421
Pre tvorcov tejto jedinečnej kozmetiky bolo dôležité, aby ich reprezentovala a zároveň aby bola zmesou ich skúseností, vášní a životných hodnôt.
Pri tvorení filozofie kládli silný dôraz na miestne zdroje a tradície. Čisté zložky, ktoré šetria životné prostredie a sezónne esenciálne oleje z rastlín výhradne zo slovenskej prírody sa tak stali alfou a omegou ich produktov.  
Silná viera v udržateľnosť sa stala ich životným štýlom a súčasťou každodenného života. Každý krok a každé rozhodnutie, ktoré v live+421 urobia, musí byť udržateľným. Ako tvorcovia live+421 tvrdia, ak by hodnotu udržateľnosti nepreniesli do svojej značky, nikdy by na ňu nevedeli byť hrdí. Niekedy je to však veľká výzva, ktorej riešenie si vyžaduje dávku trpezlivosti, kreativity a zmeny perspektívy. Vždy však ostávajú tejto hodnote verní.


Tvorcovia kozmetiky a značky live+421 sa stali súčasťou a budujú si popredné miesto aj v hotelierstve ako prémiová hotelová kozmetika. Neposkytujú len produkty, ale hosťom dotvárajú jedinečné zážitky a uchovávajú  nezabudnuteľné spomienky. 

Kvalitné produkty slovenskej značky live +421 nájdete aj na našich izbách. Ich minimalistický a elegantný dizajn dodáva priestoru nerušivý dotyk jedinečnosti. 

V izbách Classic sú hosťom k dispozícii kozmetické produkty live +421

V izbách LUX a PRÉMIUM APARTMÁNOCH majú hostia k týmto produktom navyše ešte:

Aj vďaka live +421 sú pobyty u nás naozaj prémiové. Rezervujte si NAJVÝHODNEJŠIE svoj wellness pobyt s polpenziou už od 1 noci priamo na našej webovej stránke www.hotelborovica.sk alebo si vyberte ktorýkoľvek z ponuky naších akciový pobytov

 

live+421 vo Wellness & SPA
Prírodné produkty značky live +421 inšpirované slovenskou prírodou, udržateľne vyrobené a zabalené pomáhajú dosiahnuť ciele aj vo wellness a SPA.

Spolu so značkou live+421 prinášame skvelý TIP ⇒ Letný rituál starostlivosti:

Leto - obdobie plné slnka, radosti a života vonku si tiež vyžaduje viac pozornosti a lásky voči našej pokožke. Telové oleje sú v lete skvelou voľbou, pretože pridávajú extra vrstvu hydratácie a výživy do Vášho rituálu starostlivosti o pokožku.

  1. Zamiešajte trochu oleja do Vášho obľúbeného telového mlieka pre ešte intenzívnejšiu výživu a hydratáciu.
  2. Aplikujte telový olej na ešte vlhkú pokožku po sprche, alebo kúpeli namiesto telového mlieka, alebo masla.
  3. Použite telový olej na masáž, alebo pridajte niekoľko pumpičiek priamo do kúpeľa.

    

Nezabudnite, práve teraz sú veľmi vhodné dni na celkovú starostlivosť o telo a vlasy, tak vyskúšajte.

Sledujte nás na Instagrame: @hotelborovica #strbskepleso #wellness

Aktuálne wellness pobyty

Zasielanie noviniek

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím