Kongres vo Wellness Hoteli Borovica**** na Štrbskom Plese

Spojte Váš biznis s relaxom vo Vysokých Tatrách. Naplánujte podujatia na unikátnom mieste s unikátnymi službami. Priestranné kongresové miestnosti s kapacitou do 120 osôb, 3 salóniky pre sedenia v užšom kruhu, výborná gastronómia a široká ponuka wellness služieb sú zárukou zážitku pre všetkých Vašich hostí. 

Moderná kongresová hala je prispôsobená vysokým požiadavkám business klientely s možnosťou variabilného sedenia. Samozrejmosťou je kvalitné vybavenie ako Wifi, projekcia na dve plátna, ozvučenie, rečnícky pult s mikrofónom, data-video projektor, filmová dia-projekcia, premietacie plátno, písacia a magnetická tabuľa, flipchart, laserové ukazovátko, veľkoplošný TV.

Kapacita miestností Kino sedenie Školské sedenie
Kongresová sála 1 80 osôb 50 osôb
Kongresová sála 2 30 osôb 20 osôb
Kongresová sála 1 + 2 120 osôb 80 osôb
Salónik 30 osôb
VIP salónik 10 osôb
Anglický salónik 20 osôbVaše podujatie radi spestríme coffee breakom podľa želania. Od základnej ponuky minerálok a rôznych druhov káv máme v našej ponuke aj moderné finger foody, raw a wellness coffee breaky. Výber je len na vás a radi Vám s ním pomôžeme. 

Kontaktný formulár

Odoslať

Aktuálne wellness pobyty

Zasielanie noviniek

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím