"Zazimujte" svoje telo & myseľ s live+421 Wellness hotel Borovica****

Veľa z nás v mesiacoch október a november venujeme svoj mimopracovný čas tzv. zazimovaniu. Zazimovaniu svojich záhrad, pôdy, letných terás, kvetov a rastliniek na balkónoch. Toto ročné obdobie,
v ktorom sa nachádzame, sa nesie v znamení príprav - konzervujeme úrodu nech nám slúži počas zimy, obohacujeme pôdu, nech je opäť na jar pripravená podporiť nový cyklus života.

Ale len maličké percento z nás venuje svoj čas "zazimovaniu svojho tela a mysle". 
Pýtate sa, čo myslíme "zazimovaním tela a mysle"? Jednoducho povedané starostlivosť o pokožku tela a starostlivosť o svoju myseľ 
v tomto nestabilnom, vyčerpávajúcom období a skutočne premenlivom počasí. 

Všetci dobre vieme, že najčastejším problémom s ktorým sa v poslednej dobe stretávame je suchá pokožka. Nepríjemne tesná, v extrémnych prípadoch olupujúca, ale aj viditeľne červená, matná a zároveň suchá pokožka. Necítiť sa vo vlastnej koži už nie je len príslovie, ale veľmi bežná realita našich dní.

Čo to teda znamená pre vás a vašu kozmetickú rutinu? Urobte všetko preto, aby ste našli ideálny pokoj a rovnováhu ktorú aplikujte ako na svoju myseľ rovnako tak aj na pokožku svojho tela. Povedané slovami tvorcov „vašej-našej“ prírodnej kozmetiky live+421, vráťte sa späť k zemi.

Vytvorte si moment pre seba premenou jednoduchej aplikácie krému
na malý rituál uvoľnenia:

  1. Množstvo vo veľkosti lieskového orechu aplikujte na celé dlane, chrbty rúk a prsty
  2. Skrížením prstov jemným tlakom premasírujte medziprstové priestory
  3. Silnejším bodovým tlakom premasírujte akupresúrny bod „spojené údolie“ (na vrchole svalu medzi palcom a ukazovákom)

Produkt Ruky & Nohy vráti vlhkosť rukám, zjemní pokožku a zanechá pocit dobre vykonanej práce.

Sledujte nás na Instagrame: @hotelborovica #strbskepleso #wellness

Aktuálne wellness pobyty

Zasielanie noviniek

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím