Veľká Noc plná tradícii vo Wellness hoteli Borovica**** Wellness hotel Borovica****

Veľká Noc u nás bola plná tradícií, skvelého jedla, oddychu a ako vždy aj mimo týchto sviatkov to bol #zážitokodprvéhomomentu.

Sviatky spojené s príchodom jari a začiatkom niečoho nového odštartovali s originálnymi a pritom tradičnými zvykmi, medzi ktorými nechýbal folklór, pletenie veľkonočných korbáčov z prútia, ale ani zdobenie kraslíc.

O zážitkový relax mali postarané všetci dospelí ako v našom lobby bare pri drinkoch, rumoch, či dobrom pohári vína, tak aj vo wellnesse so saunovými tématickými rituálmi. Nezabudli sme však opäť ani na deti, ktoré mali počas týchto dní zabezpečený animačný program s hľadaním veľkonočných vajíčok, kreatívnych činností, pri ktorých si vyrobili veľkonočné vajíčka a z ktorého si takisto odniesli kopec zážitkov.

Jarné menu v reštaurácií ozdobil ešte väčšmi obľúbený a naozaj veľký mečúň, ktorý zalahodil očiam aj chuťovým pohárikom. Veľkonočná výzdoba navodila tú správnu atmosféru týchto sviatkov, ktorú počiarkli aj živé ovečky, kozičky a zajačiky pred vstupom do hotela.

Počasie síce bolo typické - šialené aprílové a presne také, aké si vieme všetci vo Vysokých Tatrách predstaviť - slnko teda občas vyšlo, ale jarná lyžovačka na zasnežených svahoch Štrbského plesa tiež nechýbala. Avšak aj vďaka stále zasneženému počasiu sme odštartovali už teraz každoročný zvyk, a to vysokohorskú túru so sprievodcom, kedy, ak nie na bielu sobotu ! A táto biela sobota teda bola bielou doslova :).

Lebo aj takto, na prelome zimy a jari sú naše veľhory opäť niečim originálne, iné a jedinečné. U nás sa jednoducho nudiť nebudete ani v jednom z ročných období a určite si aj v rámci aktívneho oddychu nájdete to svoje. Ako na Veľkú Noc, tak po celý rok :)

Veľkonočný pobyt u nás bol plný úsmevov, zaslúženého oddychu a motiváciou pre tvrobu ďalších pobytových balíčkov pre vás, na ktoré sa už teraz tešíme !

Aktuálne zľavnené pobytové balíčky si pozriete tu.

Sledujte nás na Instagrame: @hotelborovica #strbskepleso #wellness

Aktuálne wellness pobyty

Zasielanie noviniek

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím